Otoklinik Hakkında

Otoklinik Hakkında

Yıllar önce kurulan Oto Klinik, köklü geçmişi ile araç servislerinde önde gelen firmalar arasında yerini almakta ve sektörde lider olma ilkesi ile hareket etmektedir. Servis kurulduğu günden bu yana her marka ve model araca etkili çözümler üreterek ilerlemiş ve yenilikçi yapısıyla sürekli ilerleme kaydetmiştir.

“Mutlu müşteri” ilkesi ile hareket eden ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye ulaşmasını için güvenli ve kaliteli hizmeti sunmayı temel politika olarak benimseyen Oto Klinik, hizmetlerini her müşteriye ulaşılabilir kılmak ve beklentilere karşılık vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Firma, bayisi olduğu markalara ve ürünlere sahip çıkarak her alanda yönetimi üstlenmeyi kendisine vizyon edinmiştir. 

Oto Klinik Temel İlkeler

Oto Klinik verimli, öncü, bilinçli ve sorumlu olmak ve süreci profesyonel bir şekilde yöneterek bakım ünitelerinde son teknolojik yenilikleri kullanarak verimliliği ve kaliteyi iyileştirmek adına kesintisiz çalışmaktadır.

Firmanın en önemli sermayesi insan kaynaklarıdır. Ürün ve bakımların kalite ve boyutu çalışanların kalitesi ile başlamaktadır. Firma, en iyi ve profesyonel yetişkin insan gücünü, firma içerisinde kullanarak, yetenekleri kullanabilmeyi ve iş birliği içerisinde bir çalışma ortamı yaratmayı kendisine hedef edinmiştir.
Kalitede ve hizmette kamuoyuna layık olduğumuz bu imajı korumak adına araç sahiplerinin görüşlerini dikkate alarak sorunların köküne inmek ve bu sayede bakım işlemleri içerisine araç sahiplerini de bulundurmak hizmet politikalarımızdan biri olmaktadır.