Osmangazi Volkswagen Servisi

Osmangazi Volkswagen Servisi

Volkswagen ve ailesi araçların bakım ve onarım işlemleri için hizmet veren Osmangazi Volkswagen servisi, kurulduğu günden bu yana VW Polo, VW Jetta, VW Golf, VW CC gibi farklı model araçlar ile adını duyurmuş yetkili bir Volkswagen servisidir. 

Volkswagen Servisi Hizmetleri;
1. Motor yağı servisi
2. Fren hidroliği değişimi
3. Periyodik bakım
4. Araç kontrolleri
5. Yedek parça
6. Lastik ve balans ayarları

Bursa Volkswagen Servisi Yedek Parça
Aracın içerisinde bulunan her hangi bir bölümüne takılan parçalara yedek parça denilmektedir. Yedek parçalar araçların değerini artıran ve eski görüntüsüne kavuşmasını sağlayan yardımcılardır. 
Günümüzde yedek parçalar sadece üreten firma tarafından değil, araç ithalat eden şirketler tarafından da garanti altına alınmıştır. Bu durum ise piyasada sahte ve kalitesiz yedek parçaların varlığı artmıştır. Parçanın kalitesiz ve uyumsuz olması aracı olumsuz anlamda etkilemektedir. Şöyle ki;
1. Aracın değişmesi gereken parçasından daha büyük veya daha küçük bir parçanın araca takılması aracın yolculuk esnasında performans kaybetmesine ve yakıt tüketiminin artmasına sebep olmaktadır.
2. Sahte ve kalitesiz parçalar, araçtaki mevcut sorunun tekrarlamasına sebep olmaktadır. 
3. Orijinal olmayan yedek parçalar, satış sırasında aracın değerinin düşmesine sebep olmaktadır.

Osmangazi Volkswagen servisi, servise gelen araçların değer kazanması adına üretici firma onaylı ürünlerle çalışmaktadır. 

Osmangazi Volkswagen Servisi

Osmangazi Volkswagen Servisi Kış Lastiği Değişimi

Osmangazi Volkswagen Servisi Kış Lastiği Değişimi

Kış mevsimine girmeden önce araçlara kış lastikleri takılmaktadır. Kaliteli ve ekonomik Volkswagen kış lastikleri, Bursa Volkswagen servisi bünyesine verilmektedir. 

  • Kış lastiği seçimi oldukça önemlidir. Kış lastiği seçimi yaparken bakılması gereken ilk unsur, yaşanılan şehrin kış koşullarıdır. Kış şartları ağır geçen bir ilde yaşayan araç sahipleri mutlaka kış lastiklerini taktırmalıdır. 
  • Kış lastikleri zorlu hava şartlarına dayanabilecek yapıda üretilen güçlü lastiklerdir. Kış lastiğinin gücünü yaz lastiğinden beklemek doğru değildir. 
Osmangazi Volkswagen servisi, Volkswagen ve ailesi araçların;
1. Rot ve balans ayarları
2. Lastik değişimleri
3. Lastik hava işlemleri
Yukarıdaki bakımlar servis bünyesinde uzman teknisyenler gözetiminde ve son teknoloji ekipmanlarla sağlanmaktadır.

Osmangazi Volkswagen Servisi Kış Lastiği Değişimi