Osmangazi Toyota Servisi

Osmangazi Toyota Servisi

Osmangazi Toyota servisi, Toyota ve ailesindeki her araca bakım hizmeti veren yetkili kuruluştur.
Bakımlar:

 1. Kilometre başı bakımlar
 2. Yaz bakımı / kış bakımı
 3. Orijinal parça değişimi
 4. Performans ölçümleri
 5. Teknik ve mekanik bakımlar
 6. Lastik bakımları
 7. Motor ve akü bakımları
Bursa Toyota Servisi Yedek Parça

Araçlarda hasarlardan kaynaklı olarak bazı parçalarda işlev kaybı yaşanmaktadır. Araçların yeni halini alması ve performansının eski haline döndürülmesi için yeni parçalar takılmaktadır. Takılan yeni parçaların araçla uyumlu ve orijinal olması seçim yapılırken bakılması gereken kriterler arasındadır. Osmangazi Toyota servisi, Toyota firma onaylı üretilmiş parçalar ile hizmetlerine 7/24 devam etmektedir.

Bursa Toyota servisi, Toyota araçlarda meydana gelen eskimiş ve işlevini yitirmiş bölümleri, orijinal parça ile değiştirerek araca değer kazandırmaktadır.
Klima filtresi;
 1. Araçta oluşan bakteri, toz ve zararlı gazları filtreleyerek araç içerisinde temiz havanın solunmasını sağlamak
 2. Filtreler yoğun olarak çalışmaktadır. Bu anlamda her 20.000 kilometrede veya yılda bir kere klima filtresi değiştirilmelidir.
Yağ filtresi;
 1. Yağ motorun çalışması için gerekli sıvıdır. Bu anlamda yağın temiz ve tortusuz olması gerekir.
 2. Yağ filtresi değişimi yapmak motorun performansını canlandırmaktadır.
 3. Her 20.000 kilometre de veya yılda bir defa değişimi yapılmalıdır.

Osmangazi Toyota Servisi

Osmangazi Toyota Servis Ücreti

Osmangazi Toyota Servis Ücreti

Bursa Toyota servisine gün içerisinde birçok Toyota marka araç giriş yapmaktadır. Servise gelen araçların arıza ve hasar durumları birbirleriyle aynı değildir. Servis ücretlerinde belirleyici olan şey, araçta meydana gelen hasarın tespit edilmesidir. Servis yetkilileri öncelikli olarak Toyota araca, gerekli kontrolleri sağlamaktadır. Araçta meydana gelmiş arızalar bilgisayarlı tespit cihazları ile ortaya çıkarılmakta işlemler sonucunda servis yetkilileri araç sahiplerini bilgilendirmektedir.

Servis içerisinde araçların ihtiyacına yönelik oluşturulmuş sayısız bölüm vardır. Her bölüm kendi içerisinde bir çalışma prensibine bağlıdır. Araçların serviste kaç gün duracağı, arıza durumuna göre değişmektedir. Her bölümün hizmet süresinin aynı hızda olması beklenilecek bir durum değildir.

Toyota ve ailesi araçların yıl içerisinde performanslı kalması ve uzun ömürlü kullanım imkânı bulması için Osmangazi Toyota servisi, aktif olarak hizmet vermektedir. 

Osmangazi Toyota Servis Ücreti