Osmangazi Skoda Servisi

Osmangazi Skoda Servisi

Osmangazi Skoda servisi,  Skoda standartlarına ve kurum kimliğine bağlı olarak, müşteri memnuniyetinin esas alındığı ve Skoda araçların, tüm beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılandığı yetkili araç servisidir.

  • Konularında uzman ekip ve çözüm odaklı yaklaşımlarla hizmet veren Bursa Skoda servisi, Skoda sahibi olmanın ayrıcalığını araç sahiplerinin her zaman hissetmesini sağlamaktadır. 
Skoda servis listesi;
1. Bakım ve onarım üniteleri
2. Lastik ve balans ayarları
3. Parça değişimleri
4. Detaylı Oto Temizlik
5. Kaza tamiri
6. Araç performans ölçümleri
Eski ve yeni fark etmeksizin her Skoda aracın bakımından sorumlu olan Osmangazi Skoda servisi, Skoda araçların ihtiyaç duyduğu her bakımı hızlı ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Osmangazi Skoda Servisi

Skoda Performans Ölçümleri

Skoda Performans Ölçümleri

Oto muayene:araçların trafikte sorun yaşamaması ve trafikte güvenli bir sürüş sağlaması açısından belirli dönemlerde muayene işlemleri yapılmaktadır. Araca yapılan bu muayene işlemleri, aracın içinde yer alan en küçük parçanın bile sorunsuz bir şekilde çalışmasını kanıtlar niteliktedir. Bu anlamda oto muayene işlemleri önem verilmesi gereken bakımlar arasındadır. Osmangazi Skoda servisi sayesinde oto muayene işlemleri kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Egzoz emisyon ölçümleri: araçların trafikte oluşturduğu hava kirliliği insan ve çevre sağlığını olumsuz anlamda etkilemektedir. Günümüzde bu etkiyi kırmak adına egzoz emisyon ölçüm testleri yapılmaktadır. Araçlara yapılan bu testler ile ölçümden geçemeyen araçlar için bakım işlemleri uygulanmaktadır. Egzoz emisyon ölçüm testlerini yaptırmayan araçlar trafikte para cezası ile karşılaşmaktadır.

Osmangazi Skoda Oto Klima Filtresi
Aracın içerisinde yer alan klima, havayı filtreleyen en önemli bölümdür. Araç içerisindeki;
1.  Nem, bakteri ve tozların temizlenmesini sağlayarak araç içerisini sağlıklı bir konuma getirmek
2. Kötü koku, nitrojen oksidi, karbon monoksit gibi zararlı gazları ortamdan azaltarak havayı temizlemek

  • Klimanın düzenli olarak temizlenmesi ve gerektiği durumlarda klimanın belirli parçalarının yenilenmesi gerekir. Havayı düzgün bir şekilde temizlemeyen klima, pek çok solunum hastalığını beraberinde getirmektedir. 
Araç servisleri, periyodik bakım işlemleri sırasında veya yılda bir defa da olsa klima bakımı yapılmasını ve 2 yılda bir filtresinin değişmesini önermektedir. 

Skoda Performans Ölçümleri