Osmangazi Renault Servisi

Osmangazi Renault Servisi

Yeni bakım fırsatları ve yenilikçi yapısıyla Bursa Renault servisi, benzerlerinden önde gelerek adını Renault ve ailesi araçlarla duyurarak kendini kanıtlamış bir yetkili servistir.
Renault Servisi;

1. Lastik; Servis içerisinde lastik ve balans ayarlarından tut, değişim ve onarım bölümüne kadar pek çok bakım hizmeti sunulmaktadır. 
2. Filtreler; Araçta yer alan hava, yakıt, polen ve klima filtreleri konusunda ayrıntılı bakım hizmeti sağlamakta ve gerektiği durumlarda yeni parçalar ile değişim yapmaktadır. 
3. Sıvılar; araçta bulunan sıvılar için ek takviye ve dolum işlemleri gerçekleştirilmektedir. 
4. Bakımlar; Periyodik, kış ve bahar bakımları ekonomik ödeme seçenekleri ile araç sahiplerine ulaştırılmaktadır. 
5. Muayene; Renault araçların egzoz emisyon ölçümleri ve araç muayene işlemleri ile yakından ilgilenmektedir.

Osmangazi Bursa Renault Servisi Periyodik Bakım
Renault marka araçların, model yılına ve yakıt türüne göre periyodik bakım hizmetlerinden yararlanması gerekir. Bakımlardan haberdar olmayan ve bakım süreleri hakkında bilgi sahibi olmayan araç sahipleri için servis, periyodik bakım çizelgeleri hazırlayarak bakım işlemlerini hızlandırmaktadır. 
Renault marka araçlar için periyodik bakım süreleri; 10/15/20.000 bin kilometrelerde bir kez yapılmaktadır. Bunun yanında araçlar 50/100.000 bin kilometrelerde ise araçlara ağır bakım işlemleri uygulanmaktadır.
Yıl içerisinde bu kilometreleri tamamlayamayan araç sahipleri, aracın genel performansını öğrenmek adını bir defa da olsa periyodik bakım hizmetinden yararlanmalıdır. 

Osmangazi Renault Servisi

Osmangazi Renault Servisi Profesyonel Yapı

Osmangazi Renault Servisi Profesyonel Yapı

Osmangazi Renault servisi, araçların ihtiyaç duyduğu onarım hizmetlerini kalite standartları çerçevesinde sunmaktadır. Hizmetlerin tamamı son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir. 
Bakım ünitelerinde alanında uzman yetkili teknikerler bulunmakta ve firma yeniliklerden anında haberdar olarak yenilikleri hizmetlere yansıtmaktadır. 
1. İyi ve doğru fiyatlandırma
2. Bakım paketleri ve kampanyalar ile araç sahiplerine hizmetleri ulaştırma
3. Yedek parçaların orijinal ve kaliteli olması
Servise gelen araçlardan alınan ücretler değişiklik göstermektedir. Her aracın servise gelme nedeni aynı değildir. Araçların bakım süreleri ve alacağı işlemler düşünüldüğünde fiyatlarda değişme yaşanması normal kabul edilmektedir. 

Servis fiyatları ve genel bilgiler için Osmangazi Renault servisi üzerinden bilgi alınmalıdır. 

Osmangazi Renault Servisi Profesyonel Yapı