Osmangazi Peugeot Servisi

Osmangazi Peugeot Servisi

Bursa Peugeot servisi; Peugeot ve ailesi araçların ihtiyaç duyduğu periyodik bakım, tamir ve onarım gibi işlemlerinden sorumlu olan yetkili araç servisidir.

 • Servis kurulduğu günden bu yana başarılı bir şekilde hizmet vermiş ve adını Peugeot marka araçlar ile kısa bir süre içerisinde duyurmuştur.
Bursa Peugeot Servisi İçerisinde:
 1. Elektrik ve bağlantı
 2. Motor ve akü
 3. Parça değişimleri
 4. Lastik ve balans ayarları
 5. Yağ ve filtre değişimi
 6. Muayene ve egzoz emisyon ölçümleri
Osmangazi Peugeot Servisi Uzman Bakış

Osmangazi Peugeot servisi, araçlara sunduğu her hizmette uzman ve kararlı yapısıyla dikkat çekmektedir. Araçlara yapılan her işlem son teknoloji ekipmanlar ile sağlanmakta ve hizmetleri alanında uzman yetkililer sürdürmektedir.

Osmangazi Peugeot Servisi

Profesyonel Yapı

Profesyonel Yapı

Bursa Peugeot servisi içerisinde sunulan her hizmet yeni teknolojiler ile gerçekleştirilmektedir. Servis, yenilikleri hizmetlerinde ve servisin her bölümünde aktif olarak kullanmaktadır. Eski tip araç servislerinde sunulan imkanlar değil, bilgisayarlı arıza tespit cihazları gibi yeni teknoloji ve bakım işlemlerine hız kazandıracak ekipmanlar kullanılarak bakımlar tamamlanmaktadır.

 1. Ana bayilere kıyasla daha uygun fiyatlandırma
 2. Parça değişimi konusunda 12 aylık bir garanti süresi tanımlama
 3. Araçlara takılan parçalar, Peugeot üretici firma tarafından belirtilen standartlarda veya eş değer orijinal parçalardan seçilmektedir.
 4. Servis içerisinde çalışan uzmanlar, Peugeot marka araçları tanıyan ve benzer sorunlarla birçok kez çalışmış kişilerdir.
Osmangazi Peugeot Servisi Motor Yağ Değişimi

Araçtaki sistemlerin çalışmasına yardımcı olan yağ sıvısıdır. Motorun çalışması için gerekli olan bu yağın araçla uyumlu seçilmesi ve yağın geçtiği filtrelerin doğru bir şekilde temizlenmesi gerekir. Yağ bakımına dikkat edilmediği takdirde motorun performansı etkilenmekte ve yakıt tüketimi artmaktadır. Bu olumsuz etkileri kırmak adına mutlaka motora bakım yapılmalı ve değişim gereken durumlarda takviye yapılmalıdır.

Bir hasar veya arızadan kaynaklı motorun bozulması, araçta ciddi sorunların oluşmasına sebep olmaktadır. Motorun çalışması için belirli aralıklarla bakım yapılması ve araç ile uyumlu bir yağın tercih edilmesi gerekir.

Araç ile uyumlu seçilmeyen yağ, araç için sorun teşkil etmektedir.

Profesyonel Yapı