Osmangazi Opel Servisi

Osmangazi Opel Servisi

Yeni tarzda bakım paketleri ve ekonomik hizmet yapısı ile Bursa Opel servisi, Opel ve ailesi araçların kış, bahar, periyodik, mekanik, teknik gibi bakımlarından sorumlu Opel yetkili servistir. 

Osmangazi Opel Servisi Yedek Parça
Yedek parça;araçlarda arıza ve hasar nedeniyle bazı aksamlarında işlev kaybı yaşanmaktadır. Oluşan bu kayıplar aracın performansını olumsuz anlamda etkilemektedir. Aracın eski direncini ve performansını kazanması için parça değişim işlemi uygulanmaktadır. 
Osmangazi Opel servisi içerisinde parça değişim işlemleri konuda uzman yetkililer tarafından sağlanmakta ve araca takılan parçaların tümü orjinal firma standartlarında üretilen ürünlerden seçilmektedir. 

Osmangazi Opel Servisi Teknik ve Mekanik Tecrübe
Araç servislerinde tecrübe oldukça önemlidir. aracın çalışır aksamlarının zarar görmemesi ve sorunun tekrar baş göstermemesi açısından yetkili bir servis seçilmesi bu anlamda önemlidir. 
Osmangazi oto servisi, Opel ve ailesinde bulunan araçlarla yakından ilgilenen ve benzer sorunlara sürekli çözüm getiren yetkili bir araç servisidir. Firmanın bu yetki ve donanımı köklü geçmişinden ileri gelmektedir. 
Bursa Opel Servisi noktamıza bekleriz.

Osmangazi Opel Servisi

Opel Servisi Motor Yağı Değişimi

Opel Servisi Motor Yağı Değişimi

Motor aracın çalışması için aktif olarak çalışan bölümdür. Motorun ve motora bağlı olarak çalışan bölümlerin düzgün bir şekilde çalışabilmesi için yağ sıvısına ihtiyaç vardır. Araçta bulunan motor yağının bitmesi veya filtrelerin dolması motorun performansını etkileyebileceği gibi yakıt tüketimini de artırmaktadır. 

Doğru Yağ Seçimi;
1. Motorun canlı ve dinamik çalışması için yağ akış hızının artırılması
2. Soğuk havalarda aracın donup kalmasını önleme ve hızlı bir şekilde çalışmasını sağlamak
3. Sıcak havalarda motor yağının performansını korumak
4. Yakıt tasarrufu sağlar
5. Piston temizliği ile aracı güçlü bir yapıya sokma

Fiyatlandırma;
Opel servise giriş yapan araçların sorunları birbirinden farklıdır. Servise gelen araçlar, öncelikli olarak bilgisayarlı arıza tespit cihazları bulunan bakım ünitelerine sokulmaktadır. Bakım ünitelerine sokulan araçların sorunları ayrıntılı olarak tespit edilerek uygulanacak onarım işlemleri belirlenmektedir. 
Bu aşamadan sonra servis yetkilileri araç sahiplerine bakımın maliyetini ve kasko durumları gibi ayrıntılı bilgileri vermektedir. Servislerin bu anlamda aracın hasar durumunu bilmeden fiyat belirtmesi doğru değildir. 
Bursa Opel servisi noktamızda size en iyi hizmetin verildiğinden emin olursunuz.

Opel Servisi Motor Yağı Değişimi