Osmangazi Mercedes Servisi

Osmangazi Mercedes Servisi

Kaliteli işçilik ve ekonomik hizmet anlayışı ile Osmangazi Mercedes servisi, kurulduğu günden bu yana adını Mercedes ve ailesi araçlarla duyurmuş yetkili bir araç bakım servisidir. 

  • Servis içerisinde verilen hizmetler Mercedes prosedürüne ve garanti standartları dâhilinde gerçekleştirilmektedir.
  • Mercedes araçların ihtiyaç duyduğu parça değişim işlemleri orijinal veya eş değer parçalar ile sağlanmaktadır. 
  • Osmangazi Mercedes servisi, doğru fiyatlandırma yaparak tutarlı hizmet politikasını benimsemektedir. 
  • Mercedes araçların beklentilerini doğru bir şekilde karşılamak için her araç için bakım programları oluşturmak.
Mercedes Performans Ölçümleri
Bursa Mercedes servisiiçerisinde Mercedes araçlar için egzoz emisyon ölçümleri ve oto kontrol muayene işlemleri için gerekli ortam sağlanmakta işlemler son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir. 
Osmangazi Mercedes servisi, araçların performans kazanmasını ve araçların trafikte sürüş güvenliği sağlamayı amaçlamaktadır. 
Uzman Görüşü
Servis içerisinde Mercedes araçların gerek model gerekse hasar bilgisi konusunda yetkin bir donanıma sahip uzman kadro bulunmaktadır. Yetkili bir servis olması bilgi ve birikimi bakımlarında yansıtmasına olanak tanımaktadır. 

Osmangazi Mercedes Servisi

Orijinal Mercedes Parçaları

Orijinal Mercedes Parçaları

Arıza veya hasar durumunda aracın bazı bölümlerinde performans ve işlev kaybı yaşanmaktadır. Araçta oluşan bu arızanın düzeltilmesi amacıyla yedek parça hizmeti verilmektedir. Araca takılan yeni parçalar ile araç eski görüntü ve hızına kavuşmaktadır.  Periyodik bakımlar sırasında aracın filtrelerinde meydana gelen arızalar veya değişmeler de yedek parça hizmetine girmektedir. Yedek parça hizmetinde önemli olan orijinal Mercedes veya eşdeğer parçaların araçlara takılmasıdır. 

Osmangazi Mercedes Servisi Motor Yağı Değişimi

Yağ motorun ve motora bağlı olarak çalışan diğer bölümlerin çalışması için gerekli sıvıdır. Özellikle yakıt tasarrufu sağlamak ve aracın performansını her daim canlı tutmak isteyen araç sahipleri, motor yağ değişimine dikkat etmelidir. Motor yağı değişimi konusunda yerel servisler bazı noktalara dikkat etmemektedir. Fakat Bursa Mercedes servisi, her zaman araç içerisinde bulunan kılavuz kitapçığında verilen motor yağını kullanmaktadır.

Osmangazi Mercedes servisini, diğer yerel servislerden ayıran bu anlamda araçla uyumlu olacak hizmeti vermesi ve konuda yetki sahibi olmasıdır. 
 

Orijinal Mercedes Parçaları