Osmangazi Fiat Servisi

Osmangazi Fiat Servisi

Osmangazi Fiat servisi, Fiat ve ailesi araçlar için gerekli olan bakım ve tamir işlemlerini sağlayan yetkili araç servisidir.
Neden Bursa Fiat Servisi;

  • Fiat marka araçlar için gerekli bakım işlemlerini son teknoloji ekipmanlar ile sunmakta ve tamir işlemleri garanti ve kasko işlemleri kapsamında gerçekleştirilmektedir.
  • Araçlarda yapılan değişim işlemleri orijinal yedek parçalar ile sağlanmaktadır.
  • Servis, bakım işlemleri konusunda doğru fiyatlandırma yaparak kaliteli hizmeti her araç sahibine ulaşılabilir kılmaktadır.
Olmazsa Olmaz Fiat Bakımları!
  1. Periyodik bakım; Fiat üretici firma tarafından belirlenen periyodik bakım süresi 15.20.25 bin kilometrelerde veya yılda bir kez yapılmaktadır. Fiat araçlara yapılan periyodik bakımlarla ile araçlara performans kazandırılmakta ve uzun ömürlü kullanım imkânı sunulmaktadır. Periyodik bakım sürelerini bilmeyen araç sahipleri için servis, periyodik bakım çizelgeleri vererek araç sahiplerinin bakım konusunda kolay takip yapabilmesini sağlamaktadır.
  2. Kış bakımı: yeni bir mevsime giren her araç, bakıma muhtaçtır. Yeni bir mevsimin getirdiği şartları kaldırabilmesi ve arıza meydana gelen bölümlerinin düzeltilmesi bu bakımlar sayesinde gerçekleştirilmektedir. Osmangazi Fiat servisi, Fiat marka model araçların kışlık bakımlarını ayrıntılı olarak sağlamaktadır.
  3. Bahar bakımı: Kış mevsiminden çıkan her araç, performans kaybı yaşamaktadır. Bunun yanında kış lastiklerinin çıkartılması, sileceklerin kontrol edilmesi, akü kontrolü gibi işlemlerin tümü bahar bakımları sırasında araçlara verilen hizmetler arasındadır.

Osmangazi Fiat Servisi

Osmangazi Fiat Oto Muayene

Osmangazi Fiat Oto Muayene

Araçların belirli dönemlerde muayene ve egzoz ölçümlerini yaptırılması zorunlu tutulan uygulamalar arasındadır. Bu uygulamaları yetkili bir servis olan Osmangazi Fiat servisi, ayrıntılı olarak vermekte ve araçları trafiğe sorunsuz bir şekilde çıkabilmesini sağlamaktadır.

Egzoz emisyon ölçümleri: her aracın hava kirliliğini önlemesi ve trafikte ceza yememesi adına yaptırması gereken bir egzoz ölçümüdür. Egzoz ölçümleri, belirtilen sonuçlara uymayan araçlar, trafikte ceza ile karşılaşmaktadır. Bursa Fiat servisi, Fiat marka ve model araçların muayene ve kontrol işlemleri ile ayrıntılı olarak ilgilenmektedir.

Fiat araçlarda oluşan hasarların alanında uzman ve yetkili bir servisin görmesi, sorunun tekrar etmemesi ve aracın performans kaybetmemesi açısından gereklidir.

Osmangazi Fiat Oto Muayene