Osmangazi BMW Servisi

Osmangazi BMW Servisi

Yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübe ile hizmet veren Osmangazi BMW servisi, BMW ve ailesi araçlar konusunda adından sürekli söz ettiren bir araç bakım servisidir.
Bursa BMW Servisi;
1. BMW ve ailesinde bulunan her araca iç ve dış bakım işlemleri uygular.
2. Araçlara yapılan her işlem kasko ve garanti kapsamında gerçekleşmektedir.
3. BMW üretici firması tarafından belirlenen standartlarda üretilen orijinal parçalar ile çalışır.
4. BMW araçların motor Bakımlarını sonuca bağlamak için motor arıza tespit cihazları kullanılmaktadır.
5. Araçların arıza ve hasar durumu bilgisayar destekli cihazlar ile tespit edilmektedir. 

Osmangazi BMW Servisi Mekanik Tecrübesi
Son teknoloji üretilen araçların bağlantı sistemleri eski tip araçlara göre daha karmaşık yapıdadır. Bu karmaşıklığı çözmek ise donanımlı ekipman ve uzman desteği ile sağlanmaktadır. Daha önce BMW marka bir araç ile çalışmamış bir servise araç bırakmak doğru değildir. Sistemlerin düzgün bir şekilde çalışması ve hasarın tekrar etmemesi için aracın iyi bir bakım işleminden geçmesi gerekir. Bursa BMW servisi, aracın ihtiyaç duyduğu mekanik desteği son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirerek yetkili servis olduğunu hizmetleriyle kanıtlamaktadır. 

Osmangazi BMW Servisi

Osmangazi BMW Servisi Periyodik Bakım

Osmangazi BMW Servisi Periyodik Bakım

Araç üretici firmaları, araçların parçalarının çalışabileceği maksimum seviyeyi periyodik bakım süreleri ile belirlemiştir. Belirlenen süreye ulaşan araçlar, periyodik bakım hizmetlerinden yararlanmaktadır. 

Periyodik bakım sürelerini belirleyen kilometreler olsa da yılda bir defa da olsa araca periyodik bakım işlemi yapılmasını yetkililer önermektedir. 

Osmangazi BMW servisi, BMWve ailesi araçların periyodik bakım işlemlerini planlı bir şekilde uygulamakta ve araç sahiplerini hizmetler hakkında bilgilendirmektedir. 
Periyodik bakım sırasında;polen, hava, yakıt filtresi değişimleri, akü, motor ve fren bakımları, sıvılar bakım aşamasında kontrol edilmektedir. 
Güvenli bir sürüş için trafik kurallarına uymak, kemer takmak yeterli değildir. Güvenli sürüşün en önemli maddesi aracın sağlığıdır. Araçta meydana gelmiş bir sorun karşısında ertelemeye gitmek aracın performansının yanında sürücülerinde can güvenliğini olumsuz anlamda etkilemektedir. Bu anlamda araç sahipleri, kilometre bakımlarını yılda bir defa da olsa yetkili bir servis üzerinden almalıdır. 
 

Osmangazi BMW Servisi Periyodik Bakım