Osmangazi Audi Servisi

Osmangazi Audi Servisi

Osmangazi Audi servisi, Audi ve ailesi araçlara bakım ve kontrol olanakları sağlayan ve bu hizmetleri sabit fiyat teklifleri ile araç sahiplerine sunan yetkili Audi servisidir.

Bursa Audi Servisi Müşterilerine

  1. Audi ve ailesi her aracın arıza tespiti sırasında bilgisayar destekli arıza tespit cihazları kullanılmaktadır.
  2. Araçların aldığı her işlem kasko ve garanti kapsamında gerçekleştirilmektedir.
  3. Audi ve ailesinden her hangi birine takılan yedek parçalar, üretici firma standartlarında orijinal parçalar arasından seçilmektedir.
  4. Araçların ihtiyaç duyduğu teknik ve mekanik bakımlar servis üzerinden verilmektedir.
  5. Audi Oto Servisi olarak Audi ailesine mensup araçlara, mekatronik tamir, otomatik şanzıman ve revizyon işlemleri yapılmaktadır.
Osmangazi Audi Servisi Teknik ve Mekanik Bakım Tecrübesi
Araçların ihtiyaç duyduğu teknik ve bağlantı sistemleri son teknoloji ekipmanlar kullanılarak servis üzerinden sağlanmaktadır. Bursa Audi servisi, Audi marka araçlarla yakından ilgilenen ve benzer sorunlarla önceden çalışmış yetkili bir bakım servisidir. Bu anlamda araçlarda meydana gelen sorunlarla ilgili yeterli bilgi ve birikime sahiptir.
Servis içerisinde, alanında uzman teknikerler bulunmakta ve bakım işlemlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır. 

Osmangazi Audi Servisi

Osmangazi Audi Bakım ve Onarım

Osmangazi Audi Bakım ve Onarım

Osmangazi Audi servisi,  Audi ve ailesinde bulunan araçların kilometre başı bakımları ile yakından ilgilenmektedir.  Periyodik bakım işlemleri, araçların yıl içerisinde alması gereken ve araçların kontrolünü sağlayan bakımlardan biridir.

Aracın kilometresine göre belirlenen periyodik bakımları yıl içerisinde bir defa da olsa yapılması önerilmektedir.  Normal olarak kullanılan otomobillerin 10/15 bin kilometre asında kontrol bakımları yapılmaktadır. Otomobil 50/60/100 bin kilometrelerde ise araçlara ağır bakım hizmetleri verilmektedir. Bu bakımlar ile araçlarda eskiyen parçalar değiştirilmekte ve performansı canlandırılmaktadır.
Periyodik bakım çizelgesi;  günümüzde araç sahipleri, periyodik bakım sürelerini takip etmede zorluk yaşamaktadır. Aracın kaç kilometrede bakım alması gerektiği ile alakalı ayrıntılı olarak bilgilendirilmesi periyodik bakım çizelgeleri ile sağlanmaktadır. Bursa Audi servisi, Audi marka her araç için bakım çizelgeleri oluşturmuş ve araç sahiplerinin bakımlarını kolay bir şekilde takip edebilmesine olanak tanımaktadır.

Aracın dinamik olması ve performansını kaybetmemesi açısından belirtilen sürelerde periyodik bakım alması gerekir. 

Osmangazi Audi Bakım ve Onarım